Raffaele Caruso wiedzę i doświadczenie zdobył w rodzinnym Neapolu – kolebce nowoczesnego, lekkiego krawiectwa. W 1958 roku przeniósł się wraz z rodziną do miejscowości Soragna niedaleko Parmy. Tam w małej pracowni szył ubrania dla arystokracji, adwokatów, przemysłowców i bon vivantów z Emilii – Romanii. Szybko zyskał opinię jednego z najlepszych krawców regionu. Firma z małej pracowni przekształciła się z czasem w dużą fabrykę. Dziś to jeden z najważniejszych producentów najwyższej jakość garniturów we Włoszech, w której szyte są również kolekcje  światowych marek luksusowych.

To co wyróżnia garnitury Caruso do lekkość konstrukcji opartej o technologię szycia na płótnie, najlepsze tkaniny, często projektowane wyłącznie dla firmy oraz przywiązanie do detalu. Sztab doświadczonych

konstruktorów, krojczych, krawców i kontrolerów jakość czuwa, aby każda para spodni, marynarka, płaszcz czy garnitur były nie tylko ubraniem ale dziełem włoskiej sztuki krawieckiej.

Chętnie udzielamy szczegółowych informacji o produkcie, pokazując czym wyróżnia się na tle innych ofert z rynku.

W naszej ofercie dostępny jest serwis szycia na miarę oraz sezonowe „ready-to-wear”, które starannie wybraliśmy w czasie odwiedzin w mediolańskim showroomie Caruso.

Caruso pracuje z najlepszymi tkalniami z Włoch i Wielkiej Brytanii. W katalogach firmowych dostępnych jest ponad tysiąc materiałów. Tasso współpracuje również z legendarną tkalnią Loro Piana. Do wyboru jest ponad dwadzieścia katalogów tkanin.

Caruso

Umów z nami spotkanie

prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania w naszym atelier

Dołącz do naszego

Newslettera

Subskrybuj nas, aby zawsze być z nami w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o naszej firmie i wszystkich naszych działaniach!

© 2019, Tasso. All Rights Reserved.

Hotel Marriott/Centrum LIM

Al. Jerozolimskie 65/79 lok. 25
00-697 Warszawa

tel. +48 661 666 661
tel. +48 664 941 205

bartek@tassotasso.pl
sklep@tassotasso.pl