KILKA SŁÓW O NAS

W szyciu na miarę ważne są trzy elementy: doświadczeniu w zbieraniu miary, znajomość produktu dosłownie „od podszewki” i dobre oko do proporcji, detali oraz jakości.

Firma Tasso powstała, aby przybliżyć polskim klientom jedne z najlepszych marek z Włoch. Kilkanaście lat doświadczenia w pracy z najlepszymi krawieckimi gigantami z Półwyspu Apenińskiego. Prawdziwa pasja plus solidna wiedza na temat konstrukcji garniturów, materiałów i wyczucie aktualnych tendencji mogą być gwarancją sukcesu dla tych, którzy zaczynają swoja przygodę z szyciem na miarę.

W naszym sklepie w Hotelu Marriott w centrum Warszawy oferujemy starannie wybrane ubrania oraz dodatki z małych rodzinnych pracowni z Włoch i Austrii.

Luksus rozumiemy nie tylko poprzez jakość produktu, ale przede wszystkim przez serwis. Nasi Klienci mogą liczyć na pomoc w trakcie zamawiania, ale również na wsparcie po jego zakończeniu.

 

Wyselekcjonowane marki

Dołącz do naszego

Newslettera

Subskrybuj nas, aby zawsze być z nami w kontakcie i otrzymywać najnowsze informacje o naszej firmie i wszystkich naszych działaniach!

© 2019, Tasso. All Rights Reserved.

Al. Jerozolimskie 65/79 lok. 25
00-697 Warszawa

tel. +48 661 666 661
tel. +48 605 258 594

bartek@tassotasso.pl
monika@tassotasso.pl